За результатами опитування ІТ-фахівців Політехніка – восьма у рейтингу українських вишів щодо освіти в цій галузі

За матеріалами порталу DOU
Герб Львівської політехніки

У травні 2017 року на порталі DOU Спільноти українських програмістів проведено опитування про вищі навчальні заклади, в яких навчаються або навчалися ІТ-фахівці. Основна мета заходу – створити рейтинг університетів для отримання вищої освіти та роботи в IT-галузі в Україні.

Цього року в опитуванні взяли участь більше двох тисяч осіб. Враховували тільки відповіді респондентів з досвідом роботи в ІТ, які навчалися в українських вишах.

Перше місце з оцінкою 9,0 бала з 10 посіла Києво-Могилянська Академія. Національний університет «Львівська політехніка» з оцінкою 6,3 бала – на восьмій сходинці рейтингу.

Загальні результати

1. Національний університет «Києво-Могилянська академія» – 9,0;
  2. Донецький національний університет – 8,1;
  3. Харківський національний університет радіоелектроніки – 7,4;
  4. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – 7,3;
  5. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 7,1;
  6. Сумський державний університет – 6,7;
  7. Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» – 6,6;
  8. Національний університет «Львівська політехніка» – 6,3;
  9. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» – 6,1.
  10. Львівський національний університет імені Івана Франка – 6,1.

За підсумками минулорічного опитування DOU Львівська політехніка також була восьмою.