За кураторства студента кафедри ІВТ учень ліцею «Львівський» посів друге місце на обласному конкурсі наукових робіт

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

На кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки провадять вишкіл наступних поколінь студентської спільноти Університету – слухачів Львівської обласної Малої академії наук.

Зокрема, розробник проєкту «Створення прототипу механічної руки, що керується за допомогою рукавиці із датчиками гнучкості для точного відтворення положення руки оператора» – учень 9 класу ліцею «Львівський», МАНівець Андрій Леньо – посів друге місце на обласному конкурсі наукових робіт Малої академії наук.

Куратор цього проєкту Володимир Поворозник, студент V курсу кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, регулярно провадить заняття із перспективною молоддю.