За результатами досліджень науковців Університету укладено перелік вулиць Львова з найвищим рівнем шуму

За матеріалами сайту Ulvovi.info
хлопець у навушниках

Лише містяни бачать Львів справжнім, без ретуші і достеменно знають, як спокій і меланхолійність туристичних закапелків разюче контрастує зі знавіснілим шумом асфальтованих артерій, що пульсують сотнями спалахами фар, дзеленчанням гудків, скреготом шин. А таких гамірних осередків, як не дивно, вдосталь.

Інститут міста, ґрунтуючись на дослідженнях науковців з Національного університету «Львівська політехніка», уклав перелік вулиць із найвищим рівнем шуму.

Згідно з дослідженнями, найшумнішими у Львові є вул. Шевченка (90 дБА), Зелена (85 дБА), Городоцька (83 дБА), Бандери (82 дБА), перехрестя Зелена – Франка (69–79 дБА), вул. Левицького (76 дБА), Сяйво (73 дБА), Луганська (70 дБА), перехрестя Левицького – Тершаківців (64–69 дБА), вул. Шевченка в Рясне-1 (63 дБА).

Рівень шуму, вищий за 75 дБА (це одиниця вимірювання рівня гучності й підсилення потужності сигналу), шкідливий для здоров’я людини.