З нагоди Всесвітнього тижня грошей в ІППТ відбувся конкурс презентацій щодо фінансової обізнаності серед молоді

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

28 березня 2023 року кафедра фінансів, обліку і аналізу Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки організувала серед студентів-фінансистів конкурс презентацій «Як підвищити рівень фінансової обізнаності серед молоді України» (тема рекомендована Національним банком України).

Конкурс відбувся у рамках Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week). Студенти-фінансисти групи ФБ-45 підготували цікаві доповіді у вигляді презентацій.

Кращими було визнано презентації Андріани Підгайної («Як фінансова грамотність впливає на фінансовий добробут держави»), Лілії Татух («Фінтех у банківському секторі України») і Дарії Черняєвої («Перспективи використання штучного інтелекту в Україні»).

Захід відбувся з ініціативи Лева Кльоби – доцента кафедри фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки.