З нагоди Міжнародного дня рідної мови на катедрі УМ визначено найкращі тематичні відеоролики студентів

Катедра української мови Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

У Книзі книг сказано: «Спочатку було Слово». Ця натхненна Всевишнім мудрість відлунює в серці кожної людини усвідомленням того, що мова – це найдорожчий скарб, який треба берегти і плекати. Міжнародний день рідної мови, який відзначають 21 лютого, студентство Львівської політехніки знаменує тематичними дослідженнями, презентаціями, відеороликами, підготовленими під керівництвом викладачів катедри української мови.

Цьогоріч відзначено найкращі тематичні відеоролики студентів на мовну тематику.

Це робота студентів групи ОІ-23 Дмитра Лесного, Анастасії Пугінець, Анни Боднар, Марії Чаус, Анни Хомутник на тему «Мова – це зброя» і робота студенток групи РМ-21 Софії Мельничук та Вероніки Опалькової на тему «Фейки про українську мову».

Дякуємо студентам за творчість і пропонуємо ознайомитися з відеопроєктами на катедральній сторінці у «Фейсбуці».