З нагоди Міжнародного дня дарування книг МІОК та «Фінський інститут Україна» обмінялися презентами

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Заставка до матеріалу

З нагоди Міжнародного дня дарування книг працівники Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та представники української громади Фінляндії обмінялися цінними презентами.

Пані Олена Лесик-Лайкарі, директорка громадської організації «Фінський інститут Україна», переслала примірники видання «100 соціальних винаходів з Фінляндії». Ця науково-популярна книжка має стати в пригоді зацікавленим проблематикою будівництва соціально зорієнтованої держави. Прикметно, що пані Лайкарі сама ж і переклала українською мовою текст «100 винаходів…».

Натомість до Фінляндії попрямував комплект навчальних і художніх книжок, головно виданих зусиллями МІОКу. Це, наприклад:

• підручники з української мови як іноземної «Ключ до України: міста і люди» (у двох томах);
  • книга-альбом творів українських дітей про сьогоденну російсько-українську війну «Життя тобі…»;
  • результати дослідження «Діти емігрантів про себе»;
  • хроніка діяльности Інституту «Книга МІОК» (у двох томах);
  • факсимільне видання творів Василя Хмелюка;