З любов’ю до мистецтва – з користю для ЗСУ: у Студентському просторі «ІІІ поверх» відбувся «Квартирник 2023»

Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки
Фото із заходу

У Студентському просторі Львівської політехніки «ІІІ поверх» відбувся «Квартирник 2023».

Було все: дух дружби, жарти, кохання, вірші для дівчат, пісні до сліз, а також благодійність, активний торг на аукціонах, яйця – переможцю глядацьких симпатій.

Під час заходу вдалося зібрати 32 752 гривень і на ще один крок наблизитися до Перемоги:

• 27 000 гривень переказано Другому самохідному артилерійському дивізіону (30 бригада) – і закрито збір на автівку для медиків;
  • на решту суми закуплено 4 павербанки на 30 000 mAh для наших воїнів з 540 полку ППО.

Спасибі організаторам, учасникам і гостям за те, що долучилися до важливої справи і зарядили вечір теплою атмосферою!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу