У Львівській політехніці з 19 жовтня до 15 листопада 2020 року всі навчальні заняття проходитимуть онлайн

Ректорат Львівської політехніки
інтер’єр Політехніки

У Національному університеті «Львівська політехніка» з 19 жовтня до 15 листопада 2020 року всі навчальні заняття для студентів та аспірантів проходитимуть онлайн у формі відеоконференцій із використанням відповідних програм для дистанційного навчання.

Таке рішення керівництво Університету прийняло на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», листа МОН України від 12.10.20 р. № 1/9-576 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання» та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Директор Студмістечка Львівської політехніки повинен забезпечити тимчасовий виїзд студентів із гуртожитків за їхньою згодою.

Приєднані файли