Юнаки Техніко-економічного коледжу Університету посіли друге місце на Спартакіаді Львівщини з волейболу

За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту
Герб Львівської політехніки

Завершилися змагання з волейболу (юнаки) за програмою Спартакіади Львівщини серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації. Цей спортивний захід відбувався з 13 по 24 березня у спортивних залах Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України, Львівського коледжу державного університету телекомунікацій та Техніко-економічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Загалом у змаганнях взяло участь 14 команд, а призерами стали:

• 1 місце – Технологічний коледж Національного лісотехнічного університету України;
  • 2 місце – Техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
  • 3 місце – Самбірський педагогічний коледж імені І. Филипчака.

Усі переможці та призери нагороджені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.