Йому назавжди залишиться 22: Політехніка втратила на війні ще одного випускника – Володимира Грінченка

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Володимир Грінченко

Володимир Грінченко – воїн із позивним Vovk, що мужньо захищав нашу Батьківщину від лютих загарбників у лавах 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ.

Народився і виріс у Львові, навчався в Ліцеї № 46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Відтак вступив до Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» та здобув освіту за спеціальністю «теплоенергетика». Викладачі та студенти памʼятають його як світлу, енергійну, добру людину, надійного товариша.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації боронив суверенітет і територіальну цілісність держави. Його безстрашність, самовідданість вражали й надихали побратимів. Він виконував бойові завдання на Лиманському та Бахмутському напрямках. Загинув Володимир 19 лютого 2024 року.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.