Йому назавжди 25: загинув випускник Техніко-економічного коледжу Львівської політехніки Ігор Гордон

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Ігор Гордон загинув 18 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине Запорізької області. Захисникові було лише 25 років.

Народився Ігор 4 лютого 1998 року у Львові. Навчався в міській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 82. У 2017 році закінчив Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Під час повномасштабної війни Ігор виконував бойові завдання у складі 14-ї бригади оперативного призначення імені Івана Богуна Національної гвардії України. Здобув звання молодшого сержанта.

Поховали Ігоря Гордона на Личаківському цвинтарі. Вічна пам’ять і слава українському воїнові, який віддано захищав рідну країну й кожного з нас!

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.