«Як справити гарне враження?»: викладачка кафедри МО провела тренінг для студентів Техніко-економічного коледжу

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Етикет – це гарна подача себе. Це поєднання культури, інтелекту, харизми, почуття гумору, вміння швидко приймати рішення. Чи важливо це для сучасної людини – знати і використовувати базові навички ділового етикету? Вміти справляти гарне перше враження? Звичайно!

Доцентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Ольга Корицька провела цікавий і практичний тренінг для дирекції, викладачів та студентів спеціальностей «Економіка», «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Зустріч організувала викладачка коледжу Ольга Кіндзюр.

Учасники тренінгу:

• навчились формувати перше враження про незнайому людину;
  • обговорили техніку ефективного першого враження за принципом «7–38–55»;
  • потренувались виконувати «Правило 12» в бізнесі;
  • визначили, що є найголовнішим для формування позитивного першого враження.

Студенти активно обговорювали свої перші враження про незнайомих людей, вгадували їхні професії, тренувалися правильно вітатися, переглядали й обговорювали уривок із фільму. Усім дуже сподобалося!

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу