«Як проєктувати ландшафтну архітектуру?»: серія зустрічей з випускниками кафедри містобудування ІАРД

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Заставка заходу

Кафедра містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки з приємністю повідомляє про започаткування серії зустрічей з випускниками кафедри (і не тільки), які успішно працюють у галузі містобудування (містопланування, урбаністики, ландшафтної архітектури, дизайну тощо).

Цикл зустрічей «Як проєктувати ландшафтну архітектуру?» відбуватиметься в рамках предмету «Теорія містобудування» магістерської освітньо-професійної програми «Містобудування» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». Організатори запрошують також студентів бакалаврського рівня, охочих пройти цю спеціалізацію.

Перша зустріч відбудеться 20 вересня 2023 року в приміщенні архітектурної студії Urbanideas (вул. Софії Яблонської, 31). Початок о 14 годині.