«Як продуктивно провести канікули?»: розповідають студенти Львівської політехніки

Анастасія Мигидюк, тижневик «Аудиторія»
гірський лижник

Незабаром у студентів розпочнуться канікули. Звісно, кожен хоче, перш за все, відпочити від важких студентських буднів, безсонних ночей та зубріння конспектів у підготовці до сесії.

Студенти відпочивають по-різному. Для когось найкращий варіант – це сходити з друзями до клубу. Адже під час навчального семестру немає часу, щоб потанцювати під динамічну музику. Хтось обирає активний відпочинок і йде з наметом у гори або пробує себе в нових екстремальних видах спорту, а комусь більше до вподоби пляж, море й теплі країни. Багато студентів хочуть використати понад місяць вільного часу з користю, тому йдуть працювати. Але якщо ви все ж плануєте знайти роботу, то варто починати шукати якнайшвидше.

Найбільший відсоток молоді, особливо першокурсники, вирішують поїхати до рідних. Адже тісний розклад пар не дає можливості приїхати додому за сотню кілометрів.

Час пролетить дуже швидко, тому зимові канікули потрібно провести продуктивно: прочитати книгу, сходити на курси, вивчити іноземну мову, викинути мотлох із шафи, зайнятися спортом чи змінити харчування. Але, найголовніше, це зробити все для того, аби отримати якнайбільше позитивних емоцій, щоб налаштуватися на черговий навчальний семестр. Тому відвідуйте країни, відкривайте для себе нові місця, знайомтеся з новими людьми, відвідуйте цікаві події, даруйте й отримуйте подарунки. Час треба використовувати не просто з користю, а й із задоволенням.

Грудень уже добігає кінця, тому ми вирішили запитати в студентів, як найкраще організувати свої канікули та які вони мають плани на відпочинок?

Таня Млінкова, студентка четвертого курсу Інституту хімії та хімічних технологій:
«Піти на мовні курси»

Я вважаю, що найкраще провести зимові канікули з користю – піти на курси іноземних мов. Також потрібно проводити час у колі рідних та близьких. На жаль, ці канікули я буду на роботі. Ставлюся позитивно до студентів, які працюють. Вважаю, що це правильно, адже сама працюю. Звісно, було б чудово з’їздити в якусь цікаву країну.

Діана Біжик, студентка першого курсу Інституту архітектури та дизайну:
«Правильно використати свій час»

На мою думку, потрібно правильно використовувати свій час на канікулах і виконати все, що заплануєш. Я хочу полетіти за кордон, приділити багато часу рідним і друзям. Цих канікул якраз достатньо, щоб відпочити та налаштуватися на наступний навчальний семестр.

Тарас Жеребецький, студент четвертого курсу факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка:
«Присвятити час хобі»

Канікули – чудова можливість присвятити час своїм хобі, на які під час навчання часу не вистачає. Займаєтесь спортом? Підтягніть свою фізичну форму й кажіть, що ви готові до літа вже в березні-квітні, коли більшість ще й не починала готуватися. Проходите повз поличку з книжками й чхаєте? Здувайте пил і беріть їх у руки. Кожна прочитана сторінка може збагатити ваш лексикон. А ще це час емоційно розвантажитися та відновитися: зустрічі з рідними та друзями в цьому допоможуть. Мені ці канікули дадуть можливість краще підготуватися до весняних забігів, адже нині обираю серед варіантів, де саме брати участь.

Вероніка Козак, студентка першого курсу Інституту хімії та хімічних технологій:
«Відпочити з родиною або друзями»

На канікулах можна поїхати відпочити з сім’єю або друзями. У таку пору року особливо гарними є Карпати. Звісно, на канікулах потрібно читати книги. Але, на мою думку, краще нічого не робити й відпочити. Адже канікули для того й існують, щоб набратися сил перед новим навчальним роком. Зимові канікули асоціюються у мене з різдвяною атмосферою, тому планую провести їх у колі рідних людей. Кожному подобається щось інше.

Таня Млінкова Діана Біжик Тарас Жеребецький Вероніка Козак