Як отримати грошову допомогу переселенцям, що проживають у гуртожитках Львівської політехніки

Анна Зіганшина, Центр комунікацій Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає грошову допомогу людям, які покинули свої домівки через війну. Програма служить доповненням до національної системи соціального захисту та соціальної допомоги. Скористатися нею можуть і вимушені переселенці, які тимчасово проживають у гуртожитках Львівської політехніки.

«Допомогу надають кожному вимушеному переселенцю, який наразі проживає в гуртожитку Політехніки та має перепустку. Щоб отримати виплату, необхідно звернутися до Благодійного фонду «Право на захист». Виплати перераховують на одного члена родини. Грошову допомогу можна отримати у відділенні «Укрпошти», ― пояснив заступник директора Студмістечка Львівської політехніки зі студентських питань Віктор Андрійовський.

Для отримання виплати необхідно надати такі документи:

• перепустку від студмістечка Національного університету «Львівська політехніка»;
  • паспорт / ID картка (зокрема, в «Дії»);
  • ідентифікаційний номер (зокрема, в «Дії»);
  • документи на дітей;
  • номер телефону.

Згодом зареєстровані переселенці зможуть отримувати грошову допомогу на особистий банківський рахунок. Допомога, яку надають УВКБ ООН або його партнери, є безоплатна.

Контакти для інформації: