Як функціонують українська наука та освіта в час війни – розповіли науковій спільноті представники кафедри ЖЗМК

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот із сайту конференції

Як функціонують українська наука, освіта, наукова журналістика та наукова комунікація в час війни, як відбувається підготовка студентів-журналістів у сучасних умовах, як українські медіа висвітлюють науку тепер – ці та інші питання обговорили учасники зустрічі на тему «Україна у війні: що роблять українські наукові автори».

Зацікавлену міжнародну аудиторію з цими питаннями ознайомили Зоряна Галаджун – завідувачка кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка», Ольга Гарматій – доцентка кафедри ЖЗМК, Кирило Безкоровайний – співзасновник українського науково-популярного журналу «Куншт».

Подія відбулася в онлайн-режимі у рамках заходів ABSW – Асоціації для медіапрофесіоналів, які висвітлюють науку (Лондон, Велика Британія). Це міжнародна організація, що пропонує тренінги, заходи професійного розвитку, спеціальні події, доступ до наукових журналів та ресурсів наукової журналістики.

Скріншот із сайту конференції Скріншот із сайту конференції