Визначено цьогорічних переможців університетського конкурсу «Найкращий молодий вчений року»

Адміністрація Львівської політехніки
Фронтон головного корпусу Львівської політехніки

Відповідно до наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 230-1-10 від 16 травня 2022 року «Про результати щорічного конкурсу «Найкращий молодий вчений року» за результатами 2021 р.» визначено переможців конкурсу.

Ними стали такі особи (за номінаціями):

• Архітектура та будівництво – к.т.н., доцент кафедри автомобільних доріг та мостів Юрій Сідун (Інститут будівництва та інженерних систем, ІБІС).
  • Інформаційні науки, телекомунікації – д.т.н., доцент кафедри телекомунікацій Микола Бешлей (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, ІТРЕ).
  • Електроніка та комп’ютерна техніка – д.т.н., доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій Орест Кочан (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, ІКТА).
  • Науки про Землю та сталий розвиток – к.с.-г.н., докторант кафедри екології та збалансованого природокористування Іван Тимчук (Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола, ІСТР).
  • Інженерія та автоматика – д.т.н., професор, професор кафедри захисту інформації Іван Опірський (Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, ІКТА).
  • Математика, фізика та хімія – к.ф.-м.н., аспірант кафедри загальної фізики Андрій Кашуба (Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, ІМФН).
  • Матеріалознавство – д.т.н., доцент кафедри автомобільних доріг та мостів Ярослав Бліхарський (Інститут будівництва та інженерних систем, ІБІС).
  • Гуманітарні науки: історія, філософія, право, соціологія, соціальна робота, політологія – д.ю.н., доцент кафедри цивільного права та процесу Вікторія Чорнописька (Інститут права, психології та інноваційної освіти, ІППО).
  • Суспільні науки: економіка та менеджмент – д.е.н., доцент кафедри економіки і маркетингу Назарій Попадинець (Інститут підприємництва та перспективних технологій, ІППТ).
  • Гуманітарні науки: мовознавство, культурологія, мистецтвознавство і дизайн – к.соц.ком., доцент кафедри журналістики та засобів масової комунікації Мар’яна Кіца (Інститут права, психології та інноваційної освіти, ІППО).

Переможців конкурсу буде нагороджено дипломами «Найкращий молодий вчений року» у відповідних номінаціях.

Приєднані файли