Визначено переможців Всеінститутського хакатону стартапів ІКНІ Львівської політехніки

Колегія та профбюро ІКНІ Львівської політехніки
учасники Всеінститутського хакатону стартапів

Завершився Всеінститутський хакатон стартапів, організований колегією та профбюро Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки. У заході взяли участь 33 учасники, об’єднаних у вісім команд, кожна з яких представила свій унікальний проєкт.

• Почесне третє місце посіла команда Eve та їхній сервіс дистанційних практичних завдань.
  • Друге місце здобула команда Glitch, яка презентувала власну бот-гру UniClimb – цікавий проєкт, що дасть змогу викладачам і студентам проводити мотивуючі змагання й отримувати додаткові бали.
  • Переможцем хакатону стартапів стала команда Don’t be crazy із чудовим веб-сервісом RedLine для розподілу обов’язків студента, аби він ніколи не забував, що потрібно зробити передусім.

Організатори висловлюють подяку всім партнерам, адже без їхньої підтримки навряд би відбулися такі змагання:

• DartaArt;
  • Sigma Software;
  • ELEKS;
  • Global Logic;
  • Клубу випускників Львівської політехніки;
  • Lighthouse consulting Україна.