Визначено переможців сезону 2020/21 освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці

Tech StartUp School Львівської політехніки
Переможці сезону 2020/21 програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці

Визначено переможців другого сезону освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Національного університету «Львівська політехніка». Ними стали:

• ELeobike Lviv – розробили безпечний та надійний електронабір з розумною системою безпеки, який будь-хто зможе самотужки встановити на свій велосипед;
  • SeeFresh – команда створила спеціальний стікер, який допомагає візуально оцінити погіршення свіжості продукту без порушення цілісності упаковки.

Стартап – це командна робота, де кожен викладається на всі 100%. За рік роботи 5 ідей стали сенсом життя для п’яти команд, і результати – чудові:

• перші продажі;
  • готові прототипи;
  • проведено польові дослідження;
  • налагоджено механізми для запуску серійного виробництва.

Tech StartUp School Львівської політехніки вітає фіналістів сезону та бажає успішної реалізації стартапів!

Оголошення переможців програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці

Команда ELeobike Lviv Команда SeeFresh