Визначено переможців предметної олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» за напрямом «Хімія»

Кафедра фізичної, аналітичної та загальної хімії Львівської політехніки
Переможці олімпіади

11 березня 2023 року в Студентській бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» було визначено переможців предметної олімпіади «Майбутнє з Політехнікою» для учнів 10–11 класів за напрямом «Хімія».

Активну участь у підготовці завдань і проведенні І та ІІ туру олімпіади взяли доцентки кафедри фізичної, аналітичної та загальної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Ліліанна Олійник та Зоряна Комаренська, а також доцентка кафедри хімії і технології неорганічних речовин Роксоляна Буклів.

У І турі змагалося 154 юних хіміки, серед яких було обрано 34 найкращих і запрошено до участі у ІІ турі.

Переможцями стали:

• І місце – Аня Кручкевич;
  • ІІ місце – Марта Петрик;
  • ІІІ місце – Олександр Бабій.

Усі переможці – учні наукового ліцею імені Б. Лепкого міста Дрогобича.

Вітаємо призерів та їхніх наставників, які проявили вражаючі знання і талант! Нехай цей успіх стане для вас відзначенням вашої праці та стимулом до подальших звершень!

Кручкевич Аня Петрик Марта Бабій Олександр Групове фото