Гранти Університету – молодим ученим: визначено переможців конкурсу на здобуття гранту Львівської політехніки

Тижневик «Аудиторія»
Герб Львівської політехніки

Вже відомі імена львівських політехніків – переможців конкурсу на здобуття гранту для молодих учених університету.

Переможцями конкурсу є п’ятеро молодих учених. Це двоє науковців Інституту хімії та хімічних технологій: Ірина Костів, асистент кафедри хімічної інженерії, й Роман Небесний, докторант кафедри технології органічних продуктів, а також асистент кафедри механіки та автоматизації машинобудування Віталій Корендій (Інститут інженерної механіки та транспорту), доцент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Степан Шаповал (Інститут будівництва та інженерії довкілля) й асистент кафедри картографії та геопросторового моделювання Володимир Нікулішин (Інститут геодезії).

Кожен переможець конкурсу отримає грант 20 тис. грн.