Визначено переможців інженерних змагань EBEC серед студентів Львівської політехніки

Організатори заходу
Переможці інженерних змагань EBEC

Нещодавно відбулися інженерні змагання EBEC для студентів Національного університету «Львівська політехніка» від BEST Lviv – локального осередку Міжнародної студентської організації BEST.

13 команд, до кожної з яких входило 4 студенти технічних спеціальностей, проявили свої здібності у двох категоріях – Case Study і Team Design.

Метою Case Study є випробувати вміння учасників аналізувати і знаходити найефективніші розв’язання економічних, адміністративних, виробничих, соціальних чи маркетингових проблем.

Учасники категорії Team Design випробували свої практичні навички та вміння працювати в команді під час створення пристрою, механізму або конструкції, що мусить виконувати задані функції, необхідні для розв’язання проблеми.

Переможцями стали:

• в категорії Case Study – команда Carpe Diem;
  • в категорії Team Design – команда «Ми поїли».

Команди, які посіли перші місця, візьмуть участь у національному етапі інженерних змаганнях і матимуть шанс поборотися за звання найкращих інженерів Європи.

Організація BEST Lviv дякує суддям, менторам та всім, хто долучився до проекту, за допомогу!

Окрему подяку хочемо висловити компаніям-партнерам EBEC:

Переможці інженерних змагань EBEC Скріншот з онлайн-заходу Фото зі змагань