Визначено переможців І туру Всеукраїнського конкурсу робіт з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
Скріншот з онлайн-заходу

На кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту енергетики та систем керування, та кафедрі комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Автоматизація та приладобудування» у секції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

За підсумками конкурсу, зокрема на підставі результатів рецензування студентських наукових робіт, а також їхніх презентацій під час підсумкової науково-практичної конференції визначено переможців, а саме:

• І місце: «Автоматизація проектування багатоканальних ультразвукових витратомірів», автор – студент групи АВ-33 Віктор Ілючок під керівництвом к.т.н., доцента кафедри АВКТ Віталія Романа;
  • ІІ місце: «Автоматизований підбір дроселів з рівними газодинамічними опорами», авторка – студентка групи АВ-12 Соломія Марків під керівництвом д.т.н., доцента кафедри АВКТ Ігоря Ділая;
  • ІІІ місце: «Автоматизована система вимірювання теплопровідності високотеплопровідних матеріалів», автор – студент групи АВ-34 Богдан Булавинець під керівництвом к.т.н., доцента кафедри АВКТ Ігоря Васильківського.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових звершень!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу