Визначено переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з теоретичних основ електротехніки та загальної електротехніки

Кафедра теоретичної та загальної електротехніки
Заставка до матеріалу

На кафедрі теоретичної та загальної електротехніки Інституту енергетики та систем керування Львівської політехніки завершено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки в режимі онлайн.

В олімпіаді з теоретичних основ електротехніки взяли участь 24 студенти. Переможцем та призерами стали:

• І місце – Федун Андрій, студент групи ЕЕ-32;
  • ІІ місце – Пахольчук Остап, студент групи ЕЕ-23;
  • ІІІ місце – Макулов Ігор, студент групи ЕЕ-23.

В олімпіаді із загальної електротехніки взяли участь 15 студентів. Переможницею та призерами стали:

• І місце – Острей Ярослава, студентка групи АВ-22;
  • ІІ місце – Плакса Богдан, студент групи АВ-22;
  • ІІІ місце – Стецула Микола, студент групи АВ-22.

Спасибі всім студентам за участь і викладачам за підготовку й вітаємо переможців!

Грамота переможця Грамота переможця Грамота переможця Грамота переможця Грамота переможця Грамота переможця