Визначено переможця змагання за стипендію від Львівського центру надання послуг «ПрайсуотерхаусКуперс»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Тетяна Безрукова

У фіналі змагання за стипендію (на осінній семестр 2021 року) від Львівського центру надання послуг міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) перемогла студентка групи ОП-41 Тетяна Безрукова (спеціальність «Облік і оподаткування», кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка»). Її нагороджено сертифікатом на отримання стипендії сукупно в розмірі 10 000 гривень, яку виплачуватимуть упродовж жовтня – грудня 2021 року.

У фіналі за стипендію також змагались інші студенти кафедри обліку та аналізу: Катерина Юрчишин; Христина Крайник; Альбіна Фурдига; Остап Микієвич (ОП-41) та Анастасія Каркульовська (ОП-42). Вони отримають корисні призи від PwC Lviv SDC.

Студенти виборювали право на цю стипендію впродовж лютого – вересня 2021 року. До того ж Тетяну Безрукову та Альбіну Фурдигу після успішної співбесіди щодо працевлаштування запрошено приєднатися до команди PwC Lviv SDC.