Виставка картин випускниці кафедри дизайну та основ архітектури Вероніки Прохорової

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

З 21 червня до 21 липня триватиме індивідуальна виставка картин випускниці кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки Вероніки Прохорової. Захід відбуватиметься в артпросторі «Дикий дім» (вул. Староєврейська, 22, ІІІ поверх).

«На виставці буде презентовано мої нові роботи, натхненні красою природи, глибокими людськими емоціями та моїм унікальним світосприйняттям. З нетерпінням чекаю нагоди поділитися з вами своїм баченням світу через мистецтво», – зазначила Вероніка.

Упродовж навчання Вероніка Прохорова активно малювала й розвивала свій творчий потенціал. У 2022 році, будучи студенткою IV курсу, вона брала участь у благодійній виставці-аукціоні «Студенти-дизайнери Львова – Збройним силам України», де продемонструвала кілька картин.

Офіційне відкриття виставки «Мій світ» відбудеться 21 червня (18:00), всі охочі зможуть особисто поспілкуватися з випускницею Університету й дізнатися більше про її творчі роботи.