Заклади вищої освіти України запрошують взяти участь в опитуванні щодо потреб і практик визнання кваліфікацій

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка з текстом "Announcement"

У межах проєкту програми Європейського Союзу Еразмус+ «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (Qualifications recognition support for Ukrainian universities, QuaRSU), що реалізується за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти», відбувається опитування закладів вищої освіти України стосовно потреб і практик визнання кваліфікацій та результатів попереднього навчання.

Результати опитування буде використано для розроблення методології визнання, яку за результатами проєкту заплановано поширити серед закладів вищої освіти як рекомендації.

Відомості, зібрані в ході опитування, є конфіденційними, будуть використані тільки для зазначених цілей проєкту й не підлягають передаванню третій стороні.

З детальною інформацією щодо впровадження QuaRSU можна ознайомитись на офіційному вебсайті проєкту.

Взяти участь в опитуванні