Випускниця Політехніки Ірина Цибух: «Війна урівнює жінок та чоловіків. Питання гендеру відпадає після першого ж бою»

UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні
Іринa Цибух

До 24 лютого вона писала магістерську роботу, була медіатренеркою, волонтеркою, продюсеркою «Суспільного» та знімала фільм про дітей у віддалених українських селах на Донеччині та Луганщині. Його так і не встигли презентувати в Києві – показ мав відбутися 25 лютого.

Сьогодні, під час війни, від роботи Ірини Цибух із позивним «Чека» залежить життя українських військових. Ірина – бойова парамедикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри».

Вона евакуйовує поранених бійців із найгарячіших місць на передовій – брала участь у бойових виїздах у Київську область, Авдіївку, Піски, Мар’їнку та інші точки Донеччини.

Історію бойової парамедикині, випускниці кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» Ірини Цибух читайте на сайті hromadske.ua.