Випускниця кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності поділилася враженнями від навчання

Кафедра СКІД
Тетяна Скиба

Випускниця кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Тетяна Скиба поділилася враженнями від навчання. Студентка закінчила навчання цьогоріч. Дівчина розповіла:

«Усім своїм досягненням я завдячую Львівській політехніці. Особисто для мене, університет ― це не лише про навчання. Це про пошук власного «я», про самореалізацію, про вміння імпровізувати, про ризики, про підтримку, совість, дружбу, а також про становлення особистості та бажання бути хорошою «пані старостою».

Зараз я відчуваю себе доволі натхненною, щоб почати новий серйозний етап у житті. Я дякую своїм друзям з кафедри, викладачам та собі особисто, що впевненими кроками прямую до своєї мрії».

Сторінка кафедри у соцмережі Фейсбук