Випускниця кафедри СКІД поділилася своїм досвідом у рекрутменті та ресурсному менеджменті

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

30 вересня 2022 року на кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбулася відкрита онлайн-лекція в рамках вивчення дисципліни викладача Юрія Сєрова «Корпоративні комп’ютерні мережі та сервіси» для бакалаврів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Спікером була успішна випускниця кафедри Соломія Костецька, яка виступила на тему «Рекрутмент vs. Ресурс менеджмент. Мій досвід». Соломія, що працює в IT-компанії SoftServe на посаді Talent Success Lead, залюбки поділилася зі студентами досвідом побудови блискучої кар’єри в IT-сфері.

Під час лекції студенти отримали практичні знання про рекрутинг і ресурсний менеджмент. Також фахівчиня SoftServe надала корисні рекомендації щодо професійної реалізації майбутніх спеціалістів.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу