Випускниця кафедри СКІД Львівської політехніки розповіла студентам про секрети ведення блогу

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші зустрічі

У рамках вивчення курсу «Соціальні мережі в бізнесі» під керівництвом доцентки кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Соломії Федушко авторка блогу «Мамунця» Маріанна Рудик, випускниця кафедри СКІД, провела вебінар «Закулісся блогінгу: знання та ресурси автора цифрового контенту (на прикладі блогу «Мамунця»)».

Особливу увагу в розмові Маріанна приділила здобутим навичкам та знанням на кафедрі СКІД і підкреслила, що вони допомогли їй у реалізації потенціалу в професійній діяльності.

У підсумку студенти отримали корисну інформацію від популярної блогерки щодо застосування отриманих знань за спеціальністю 029 ІБАС у сфері SMM.

Колектив кафедри СКІД радіє успіху й досягненням кожного свого випускника!

Афіша зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі