Випускниця Інституту підприємництва та перспективних технологій Лілія Намачинська про формулу життєвого успіху

Кафедра фінансів, обліку і аналізу Львівської політехніки
Лілія Намачинська

Лілія Намачинська – випускниця Інституту підприємництва та перспективних технологій. Працювала у дрогобицьких відділеннях Дельта Банку і Укрсоцбанку. Сьогодні – головний спеціаліст відділення АТ «Альфа Банк» у Дрогобичі.

Про себе та свою формулу життєвого успіху каже:

– Мріяла стати медиком, але вийшло так, що вступила на навчання в ІППТ. І мене на першому курсі настільки зацікавили економікою і фінансами, що вже на другому знала: хочу працювати в банку.

Нема недостойних робіт. Кожен із чогось мусить почати. Я починала кредитним інспектором, шукала клієнтів по магазинах.

Щоб досягнути мети, треба почати до неї йти. Раджу не боятися поразок. Якщо ми подаємо резюме і нам відмовляють, то це не кінець, а початок довгої дороги.

Формули успіху не маю, тому що я ще не досягла того, що планую.