Випускники програми «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» отримали дипломи

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із заходу

В актовій залі головного корпусу Львівської політехніки відбулася урочистість із нагоди закінчення навчального курсу професійної перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО/ООС, звільнених у запас та членів їхніх сімей. Цей проєкт діє уже 18 років за фінансової підтримки уряду Королівства Норвегія, організацію та провадження якого в Україні здійснює Міжнародний фонд соціальної адаптації.

Цього разу дипломи отримали випускники двох програм: управління проєктами та контроль якості програмного забезпечення, які навчалися у Львові й Дрогобичі. У рамках навчальних програм слухачі курсів отримали допомогу з правової та соціально-психологічної адаптації, а також консультування з працевлаштуванні й організації власного бізнесу.

В урочистості взяв участь аташе з питань оборони Королівства Норвегія, підполковник Бойє Гардер Ліллеруд, а також проректори Львівської політехніки: Наталія Чухрай і Роман Корж, директорка МЦПП «Інтеграція», координаторка проєкту «Норвегія-Україна» у Львівській політехніці, доцентка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Тетяна Шаповалова, начальниця управління соціального обслуговування Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Тетяна Медвідь, представник Міністерства у справах ветеранів у Львівській області Володимир Шамрай, очільниця ЛЦНПУБД Світлана Ткачук, директор Tech StartUp School Назар Подольчак, заступниця директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук.

Усі вони привітали слухачів курсів з успішним завершенням програм і наголосили на важливості проєкту, який завше відкриває зацікавленим нові професійні можливості, пропонує відкрити нові вміння зацікавленим працедавцям або ж використати їх у започаткуванні власного бізнесу. Тому, як влучно зазначила Оксана Іванчук, є сподівання, що випускники цих курсів ніколи не стануть клієнтами центрів зайнятості.