Випускники Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки одержали дипломи магістрів

ІНЕМ Львівської політехніки
випуск магістрів

13 березня 2018 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбулося вручення дипломів магістрів випускникам різних спеціальностей і спеціалізацій.

Із успішним завершенням навчання колишніх студентів привітали ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало та директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту професор Олег Кузьмін, які побажали молодим фахівцям вдалого кар’єрного старту, реалізації свого потенціалу, професійних успіхів, не зупинятись на досягнутому, бути надійною опорою держави та з гідністю носити звання випускника своєї Alma mater.

Захід відбувався в урочистій атмосфері за участю завідувачів випускових кафедр, професорсько-викладацького складу, студентства, академічних наставників, батьків, родичів та запрошених гостей.

Інститут економіки і менеджменту вітає випускників!

випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів випуск магістрів