Випускників та студентів останніх курсів запрошують на програму стажування DTEK Energy Talent Program

Компанія DTEK Energy
Заставка до стажування

Молодих фахівців, випускників та студентів останніх курсів провідних закладів вищої освіти України зі спеціальностей «Фінанси і аудит» або «Правознавство» запрошують на програму стажування DTEK Energy Talent Program.

• Етапи відбору до програми
    • 1–15 вересня 2021 року – прийом заявок та проходження тестування з фінансів або правознавства.
    • 15–25 вересня – проведення інтерактивного фінального відбору на базі Академії ДТЕК.
    • 27–30 вересня – оголошення результатів відбору та оформлення на стажування.
  • Стажування
    • Перший етап: з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року.
    • Другий етап: з 10 січня до 10 квітня 2022 року.

Місце: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, Unit City, Корпус В12. Організатор – компанія DTEK Energy (група компаній ДТЕК).

Докладніше – в інформаційному повідомленні.

Приєднані файли