Випускників кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва запрошують на урочисте вручення дипломів

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Заставка до матеріалу

Шановні магістри!

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту запрошує випускників освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» та освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» на урочисте вручення дипломів, яке відбудеться 25 березня 2023 року в Актовій залі головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка».

Взяти участь у події можна також онлайн на Zoom-зустрічі «Урочисте вручення дипломів Кафедри ММП».

Початок урочистостей о 12:00.

Мантії магістра можна взяти напрокат, наприклад, у закладі Vypusknyk.

Будемо раді бачити вас у колі близьких людей, друзів та всіх, хто підтримував Вас під час навчання в магістратурі!