Випускникам «Школи експортера для початківців», проведеної спільно з Політехнікою, вручено сертифікати

Кафедри ЗМД Львівської політехніки
Маркіян Мальський вручає сертифікати випускникам «Школи експортера для початківців»

Викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» долучились до XIX Міжнародного економічного форуму «Invest in Lviv Region», який відбувався 31 жовтня – 1 листопада на Арені Львів.

Особливе зацікавлення викликала панель «Експортний потенціал Львівщини в системі євроінтеграційних процесів», на якій обговорювали тренди експортної політики, регіональну експортну стратегію, маркування продукції за європейськими стандартами тощо.

Приємно, що на Форумі голова ЛОДА Маркіян Мальський вручив сертифікати випускникам «Школи експортера для початківців», яка уже вдруге була успішно проведена Львівською обласною державною адміністрацією спільно з Національним університетом «Львівська політехніка», Львівською торгово-промисловою палатою та Асоціацією професійних митних посередників. Варто також зазначити, що 3 із 8 спікерів школи є викладачами кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Університету.

форум «Invest in Lviv Region» форум «Invest in Lviv Region» форум «Invest in Lviv Region»