Випускникам Інституту архітектури та дизайну урочисто вручили бакалаврські дипломи

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

12 серпня 2024 року в Інституті архітектури та дизайну відбулась урочиста подія – вручення бакалаврських дипломів випускникам спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування» та 022 «Дизайн середовища».

Церемонію вручення дипломів провели директор ІАРД, професор, д-р арх. Богдан Черкес, заступники директора – професор, д-р арх. Юрій Диба та доцент, к. арх. Ярослав Ракочий, завідувачка кафедри містобудування, професор, к. арх. Галина Петришин, завідувач кафедри візуального мистецтва та дизайну професор, к. мист. Віктор Штець.

Урочистість розпочалася з хвилини мовчання за полеглими захисниками України.

З вітальною промовою виступив директор Інституту архітектури та дизайну Богдан Черкес:

– Дорогі випускники! Ваш випуск – особливий, адже ви навчалися в умовах пандемії Covid 19 та повномасштабного вторгнення росії в Україну, ваші роки навчання в Університеті були наповнені неабиякими викликами, перешкодами й важкими завданнями. Упродовж навчання ви засвоїли не тільки академічні знання, а й цінності, які будуть супроводжувати вас у майбутньому. Ви навчилися працювати в команді, брати відповідальність за свої дії, ефективно враховувати швидкозмінні обставини, бути творчими й успішно розв’язувати складні завдання.

Зараз ви стоїте на порозі нового етапу свого життя, отож завжди пам’ятайте, що немає нічого неможливого, якщо ви вірите в себе та використовуєте свій потенціал уповні.

Бажаємо вам знайти своє покликання, реалізувати свої мрії та досягти вагомих звершень. Нехай кожен день буде для вас новим позитивним викликом і можливістю для особистісного та професійного зростання!

Вітаємо Вас, шановні випускники! Ваш успіх є нашим успіхом, і ми пишаємося тим, що ви стали частиною нашої університетської спільноти. Ви – майбутнє нашої держави!

Фото: Олександр Паршиков, Адріана Халпінська, Влада Кіндзера

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів