Випускникам бакалаврської програми «Міжнародні економічні відносини» урочисто вручили дипломи

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Фото із вручення дипломів

11 серпня 2023 року в Актовій залі головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося вручення дипломів бакалавра випускникам освітньо-професійної програми «Міжнародні економічні відносини» за вибірковими блоками «Міжнародна економіка», «Міжнародна інвестиційна та інноваційна діяльність» та «Економіка митної діяльності».

До урочистостей долучилися:

• Наталія Чухрай – проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор;
  • Олег Кузьмін – директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, Заслужений працівник народної освіти України, академік Української академії наук, д.е.н., професор;
  • Мирон Янків – Надзвичайний і Повноважний посол України в Латвійській республіці у 2004–2005 роках, Генеральний консул України в м. Гданську, завідувач кафедри менеджменту та міжнародного бізнесу Львівського інституту менеджменту, д.е.н., професор;
  • Степан Куйбіда – директор департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації, к.е.н.;
  • Володимир Коруд – віце-президент Львівської торгово-промислової палати;
  • Анастасія Ротко – голова культмасового сектора профбюро студентів Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту, випускниця групи ЕВ-43;
  • Андрій Босак – гарант освітньо-професійної програми 292 «Міжнародні економічні відносини» освітнього рівня бакалавр, к.е.н., доцент;
  • Ліана Чернобай – заступниця завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва з навчально-наукової роботи зі студентами, к.е.н., професор.

Церемонію проводили Христина Ізьо та Катерина Лучечко – студентки третього курсу освітньо-професійної програми «Міжнародні економічні відносини». У добру путь благословив випускників отець Віталій зі Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького.

Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам із ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Національної поліції та інших структур, завдяки яким стало можливим зібратись на святкову церемонію всім разом – випускникам, батькам, рідним, близьким та друзям, викладачам, керівництву Університету й Інституту, запрошеним гостям!

Бажаємо нашим випускникам реалізувати всі намічені плани і мрії, знайти своє призначення, вибрати свою дорогу і свою справу! Дуже любимо, пишаємося і віримо у вас!

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів