Випускник Університету, колишній головний архітектор Івано-Франківська, присвятив свою книгу політехнікам

За матеріалами сайту «Галицький Кореспондент»
Ігор Гаркот «Архітектура Івано-Франківська (Станіславова) міжвоєнного періоду 1920–1930-х років»

Ігор Гаркот, який керував управлінням архітектури Івано-Франківська з 2006 до 2011 року, нещодавно видав книгу «Архітектура Івано-Франківська (Станіславова) міжвоєнного періоду 1920–1930-х років». Він присвятив її дружині, дочці, внучці, зятю, батькам, бабусі, дідусеві, стрийні, стрийкові, тітці та вуйкові. Крім цього, книга присвячена викладачам Львівської політехніки, учителям-діпромістівцям, друзям та колегам.

– Цим періодом історії я займаюся все своє життя, – розповів 58-річний Ігор Гаркот. – Десь щось фотографую, десь щось дістаю. Дуже люблю цей період, бо коли навчався у Львівській політехніці у 1976–81 роках, це все було ще досить свіжо. Відтак студенти того періоду часто вчилися саме на міжвоєнній архітектурі.