Випускник Техніко-економічного коледжу провів для викладачів та студентів майстер-клас із тактичної медицини

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із заходу

До Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» завітав випускник спеціальності «Право» Роман Шніцар, який із перших днів війни став на захист України, пройшов навчання та рятує життя наших воїнів на передовій.

Перебуваючи у відпустці, Роман знайшов час, щоб поділитися досвідом і провести майстер-клас із тактичної медицини та аеророзвідки, а також навчання із запуску дронів. Викладачі та студенти, які вивчають дисципліну «Захист України», одержали цікаву й пізнавальну інформацію.

Спасибі Роману за наш захист і – щонайшвидшої перемоги України!

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу