Випускник Львівської політехніки потрапив до списку найкращих молодих фотографів світу

За матеріалами порталу Zaxid.net
фото дівчини

Провідний журнал з фотографії Foam склав список із 20 найкращих молодих фотографів з усього світу. Серед них – українець Валентин Бо.

Як заявили в журналі, цього року свої портфоліо на конкурс Foam Talent надіслали 1853 фотографи з 74 країн. Учасником міг стати будь-який автор молодше 35 років.

Роботи фіналістів будуть опубліковані в 53-му числі видання, яке вийде в грудні. У 2019 році вони зможуть взяти участь в різних міжнародних виставках та конференціях, які пройдуть в Сан-Франциско, Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та Франкфурті, а також отримають можливість потрапити в колекцію фонду Deutsche Börse Photography Foundation.

Валентин Бо народився у 1985 році у Луцьку. Він закінчив Інститут архітектури Національного університету «Львівська політехніка», зараз живе і працює в Києві. Валентин Бо – учасник фотогруп «4in1» та «Українська фотоальтернатива», співавтор фотокниги «Flow / Потік».