Карпати як натхнення для митців: випускник ІАРХ Ярослав Ціко організував уже третій живописний симпозіум

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
виставка живопису

Від 4 до 16 жовтня в арт-резиденції Ярослава й Тетяни Ціко відбувався третій живописний симпозіум «Славсько – 2017. Осінь».

Власник арт-резиденції Ярослав Ціко є випускником Інституту архітектури – шанує Політехніку й не раз відвідував кафедру дизайну та основ архітектури. Він зібрав дев’ятнадцять живописців із усієї України в смт. Славське, щоб вони надихнулися красою гір і на чистому повітрі помалювали. Найбільше учасників симпозіуму було зі столиці, Львів представляли викладач Львівської політехніки аквареліст Ігор Юрченко (малював і аквареллю, й акрилом) і художник Орест Манюк.

Карпатські мотиви – природа, селище, людина в середовищі – стали основою всіх творів. Окрім малювання й занять із місцевими дітьми, художники мали змогу просто помилуватися гірською красою – піднялися на гору Захар Беркут і Тростян. Результатом їхньої творчості стала виставка в «Пансіонаті Славський». А 1 листопада буде відкрито експозицію з післяпленерових робіт у Києві, в Українському фонді культури.

Ярослав Ціко