Державні випробування димової шашки, розробленої на кафедрі хімії і технології неорганічних речовин, пройшли успішно

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
фото двох димових шашок

У липні 2020 року на одному з полігонів Міністерства оборони України на Львівщині успішно пройшли державні випробування димової шашки УДШ-У, розробленої на кафедрі хімії і технології неорганічних речовин Національного університету «Львівська політехніка» на замовлення компанії «НВПП «Спаринг-Віст Центр».

Такі димові шашки вкрай необхідні Збройним Силам України, оскільки є надзвичайно ефективними засобами маскування (на заміну старим запасам радянських УДШ). За результатами державних випробувань підтверджено заявлені розробником характеристики вітчизняного піротехнічного засобу, що було засвідчено підписанням членами Державної комісії відповідного акту.

Випробування відбулись відповідно до програми та методик державних випробувань дослідного зразка, що були спеціально розроблені фахівцями Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України.

Випробування димової шашки, розробленої на кафедрі ХТНР Випробування димової шашки, розробленої на кафедрі ХТНР