Викладачки кафедри української мови одержали диплом учасника ТОП–10 Всеукраїнського «Біографічного рейтингу – 2019»

Кафедра української мови Львівської політехніки
фото диплома про нагороду Оксани Микитюк, Лілії Харчук та Ірини Ментинської

Дипломом «Учасника ТОП–10» від Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, Інституту біографічних досліджень та Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу – 2019» у номінації «Збірник біобібліографічних матеріалів» нагороджено Оксану Микитюк, Лілію Харчук та Ірину Ментинську за укладання біобібліографічного показника «Фаріон Ірина Дмитрівна. Доктор філологічних наук, професор» (Львів : Вид-во Львівської політехніки, 2019).

У виданні висвітлено життєвий, науковий та громадсько-політичний шлях відомого мовознавця та політика, доктора філологічних наук, професора Ірини Фаріон. У вступних статтях М. Тимошика, М. Слабошпицького та О. Микитюк розкрито вагомі здобутки автора в науковій і політичній царинах та роль Ірини Фаріон в суспільно-політичних процесах країни і науково-педагогічній діяльності. Бібліографія містить повний перелік наукових та основних публіцистичних праць автора, її культурологічних і просвітницьких проєктів, блогів та інтерв’ю.