Викладачки кафедри туризму ІСТР обговорили співпрацю з Кримськотатарським культурним центром у Львові

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото із зустрічі

10 вересня 2024 року викладачки кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Мар’яна Сеньків, Мирослава Габа і Наталія Дністрянська взяли участь в обговоренні перспектив майбутньої співпраці з представниками Кримськотатарського культурного центру у Львові. Ініціативна група разом із керівником громадської організації «Арекет» Аметом Бекіровим та Ділярою Бекіровою напрацювала ідею спільного проєкту зі збереження та популяризиції нематеріальної культурної спадщини кримських татар, а також спільної грантової заявки.

До слова, співпраця кафедри туризму ІСТР з Кримськотатарським культурним центром у Львові розпочалась після вікітренінгу в рамках марафону з покращення кримськотатарської Вікіпедії, який провела для спільноти кримських татар доцентка Мар’яна Сеньків 7 липня 2024 року. Докладніше про цей захід читайте на сторінці громадської організації «Вікімедіа Україна».