Викладачки кафедри соціології та соціальної роботи провели тренінг для учасників проєкту «Норвегія-Україна»

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Учасники проєкту «Норвегія-Україна» під час тренінгу з тайм-менеджменту, працюючи над плануванням часу, взяли участь у грі «Напад на банк». Це справді лише гра, але вона дає розуміння, як контролювати і планувати свій час.

Заняття відбулося в Державному реабілітаційному центрі «Галичина» за підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації, Університету NORD (Норвегія) та громадської організації «Нове суспільство України». Провели тренінг викладачки кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Галина Герасим і Лариса Климанська.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу