Викладачки кафедри МО в рамках проєкту «Жінки в техніці» взяли участь у міжнародній конференції у Вільнюсі

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з конференції

Викладачки кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки професорка Лідія Лісовська і доцентка Катерина Процак взяли участь у міжнародній конференції The Promise of (Un)Happiness? Gender, Labour, and Migration, організованій Центром гендерних досліджень Європейського гуманітарного університету у Вільнюсі (Литовська Республіка). Конференція проходила 17–18 вересня у гібридному форматі в рамках фінансованого Європейським Союзом проєкту «Жінки в техніці».

Цей захід став важливою частиною серії конференцій, спрямованих на дослідження різних аспектів жіночої праці в контексті сучасних технологій. Особливу увагу було приділено IT-сфері, де учасники обговорювали транснаціоналізацію ринку праці та вплив міграції на кар’єру й ідентичність жінок.

Професорка Лісовська та доцентка Процак презентували результати досліджень колективу науковців кафедри менеджменту організацій на тему впливу міграції на професійну ідентичність, кар’єру та умови праці жінок, які стали внутрішньо переміщеними особами в Україні.

Представниці Львівської політехніки активно долучилися до дискусій, спрямованих на аналіз викликів, які постають перед жінками в умовах міграції, воєн, гуманітарних криз і політичної нестабільності. Особливу увагу вони приділили питанням професійної ідентичності жінок-мігранток, умовам праці та їхньому кар’єрному розвитку.

Проєкт «Жінки в техніці», фінансований ЄС, підтримує жінок у сфері високих технологій, сприяє розвитку досліджень на перетині технологій та фемінізму, а також допомагає у просуванні гендерної рівності в ІТ. Конференція об’єднала науковців із різних галузей, таких як ґендерні дослідження, соціологія, історія, культурологія та багато інших, пропонуючи міждисциплінарні підходи для глибшого розуміння сучасних викликів.

Ця подія стала важливим кроком у підтримці жінок у технічних галузях і дала можливість обговорити важливі теми, що формують майбутнє ринку праці в умовах глобальних змін.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції