Викладачки кафедри менеджменту організацій ІНЕМ пройшли стажування в компанії «Монтімаж» у Франції

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото зі стажування у Франції

З 28 вересня по 13 жовтня 2024 року доцентка кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Уляна Іванюк та асистентка кафедри МО Катерина Ярмола проходили стажування у компанії «Монтімаж» (Montimage Eurl, м. Париж, Франція) в рамках проєкту Digital TuRn in EUrope: Strengthening relational reliance through Technology (TRUST).

Для виконання досліджень, передбачених робочими програмами проєкту, дослідниці під керівництвом Ани Рози Каваллі та Віссама Маллулі досліджували стан і перспективи переходу від бізнес-економіки B2B до P2P, вивчаючи наявні проблеми та можливі рішення в ключових галузях. У перспективі результати дослідження відповідно до поставлених завдань буде оформлено у вигляді наукової статті у фаховому виданні.

Фото зі стажування у Франції Фото зі стажування у Франції Фото зі стажування у Франції Фото зі стажування у Франції Фото зі стажування у Франції