Викладачки кафедри кадастру територій ІГДГ пройшли стажування у Свєнтокшиській політехніці

Кафедра кадастру територій Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

Уже вкотре викладачі Національного університету «Львівська політехніка» обмінюються досвідом із польськими колегами у Свєнтокшиській політехніці.

Упродовж тижня викладачки кафедри кадастру територій Інституту геодезії Віра Сай, Юлія Хавар та Лілія Винарчик зустрічалися з науковцями, лекторами і викладачами у місті Кельце. Обмінювались досвідом роботи, обговорювали тематики спільних досліджень та співпрацю між нашими університетами.

Учасниця міжнародного обміну вдячні за співпрацю доктору інженерії Свєнтокшиської політехніки Ігореві Романишину, який був куратором стажування і присвятив багато часу та зусиль, щоб воно відбулося!

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі